Hearthstone'un Şer Ateşi tek kişilik macerası sizi bekliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.06.2020 - 11:48
7 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan bu macera ile birlikte Hearthstone oyuncularını yeni bir kahraman, kart paketi ve kart arkalığı gibi avantajlar bekliyor.

Hearthstone için geçtiğimiz günlerde duyurulan Şer Ateşi Festivali'nin yeni bölümü çıktı. Şer Ateşi Festivali'nde (Felfire Festival), etkinlikler, ödüller, devasa bir Savaş Meydanları güncellemesi ve beş bölümlük ücretsiz Şer Ateşi tek kişilik macerası karşınızda olacak. Şer Ateşi Festivali, beş bölümlük Şer Ateşi tek kişilik macerasıyla tam gaz devam ediyor!

Hearthstone'un Şer Ateşi tek kişilik macerası sizi bekliyor

YENİ TEK KİŞİLİK MACERA – Aranna Starseeker'ın kendini tanıma yolculuğunda ona katılın. Kendisi, iblis avcılarıyla ve Illidan Stormrage'le güçlerini birleştirerek sonunda Paslı Lejyon'un lideri Mecha-Jaraxxus'la karşı karşıya geliyor! Aranna ve arkadaşlarını bu macerada zafere ulaştırarak Paslı Lejyon kart sırtını kazanabilirsiniz. Şer Ateşi tek kişilik macerasının beş bölümü de şu anda oynanmaya hazır.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA – Tek kişilik macerayı tamamladınız mı? Bir sonraki hafta oyuna gelecek Şer Ateşi Görevleri için gözlerinizi dört açın. Bu görevlerde kendi destelerinizi oluşturarak Outland'deki en zorlu rakiplere karşı zorlu bir mücadeleye girişeceksiniz. Şer Ateşi Görevlerinde becerilerinizi (ve destenizin gücünü) sergileyerek Altın Kael’thas efsanevi kartına kavuşun.

ARANNA STARSEEKER KAMPANYASI – Şu andan 7 Temmuz tarihine kadar faydalanabileceğiniz bu fırsatla Aranna Starseeker İblis Avcısı Kahramanı'na, 20 Outland'in Külleri kart paketine ve Aranna kart sırtına sahip olabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 00:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hearthstone'un Şer Ateşi tek kişilik macerası sizi bekliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×