Hearthstone'un yeni ek paketinin çıkış tarihi belli oldu.

Hearthstone'un yeni ek paketinin çıkış tarihi belli oldu.

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.08.2017 - 22:11
Takvimlerinizi ayarlayın, Northrend'e gidiyoruz.
Son etkinlikler ile oyun içinde altın ve Arcane Dust biriktiriyorsanız, size güzel haberlerimiz var. Hearthstone'un yeni ek paketi Knights of the Frozen Throne 10 Ağustos'da yani Perşembe günü bizlerle olacak.

Yeni 135 kart içerek olan paket, aynı zamanda tüm kahramanların Death Knight kartlarına sahip olacak. Bu kartları Knights of the Frozen Throne'un başlangıç görevleri ile her sınıf için ücretsiz olarak alabileceğiz. Legendary olan bu kartlar oyun sırasında her karakter için belirli özellikleri aktif edecek. Bu sayede daha aktif ve güçlü kahraman özelliklerine sahip olabileceğiz.

Hearthstone'un yeni ek paketinin çıkış tarihi belli oldu.
Fiyatı $49.99 / 44.99 / £44.99 olan Knights of the Frozen Throne, şu an için Blizzard Store'da Lich King'in kılıcı olan Frostmourne özel kart hediyesi ile birlikte satışta. İlk bakışta, Hearthstone oyuncularına alışılmadık özelliklere sahip olan yeni kartlar, bakalım oyunu nasıl etkileyecek. Siz hangi deste ile oyuna başlayacaksınız?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 01:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2017 16:58
Hepimiz evde olucaz Merlin ne Northrendi :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×