Heaven and Hell'in yeni ekran görüntüleri

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Heaven and Hell'in yeni ekran görüntüleri
Merakla beklenen ve bu yılın ilk yarısında çıkarılması umulan gerçek zamanlı 3D strateji oyunu Heaven & Hell’ in yeni screenshot’ ları yayınlandı. Tek olumlu gelişme bu değil elbette. Oyunun resmi sitesinden yapılan açıklamalar göre, adamlarımızı beslemek için farklı besin maddeleri ve düşmanlarımızı yoketmek için yüzlerce değişik büyü oyuna eklenmiş durumda. Oyunda güçlü olmak ve diğer uygarlıkları ele geçirmek için biraz da politikacı özelliklerinizi kullanmanız gerekecekmiş. Uygarlığımızı geliştirmek ve savaşlardan galip ayrılmak için civardaki halkı iyilikle veya kötülükle, ki eskiler buna “nuh ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir…” stratejisi derler.”, kendi yanımıza çekmemiz gerekecekmiş. Ne kadar taraftarınız olursa o kadar güçlü olacaksınız yani. Durun canım hemen “Aman ne zor iş öyle.” demeyin, baksanıza Hitler bile %33 oy alarak 2. Dünya Savaşı’ nı çıkarmadı mı:) Ayrıntılı bilgi için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 09:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heaven and Hell'in yeni ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×