Heavy Rain, devam edecek mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Heavy Rain, devam edecek mi?
Quantic Dream tarafından geliştirilen ve merakla beklenen Heavy Rain için geri sayım sürüyor. 24 Şubat'ta sadece PS3'e özel olarak raflarda olması beklenen yapım, özellikle senaryosu ve atmosferiyle oyuncuları büyüleyecek.

Güzel olan her oyunun veya filmin mutlaka devamının da yapılması istenir. Merak edilen soru ise; Heavy Rain, devam edecek mi? Konu hakkında Resmi Playstation İngiltere dergisine konuşan yapımcı Cage, "Heavy Rain'i devam ettirmeyeceğini, DLC paketi için planları olduğunu" söyledi. Görünüşe göre yapımcılar, bu hikâyeyi ve karakterleri, tek bir yapımda sunmak istemiş.

kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heavy Rain, devam edecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×