Heavy Rain ile ilgili sarsıcı açıklamalar

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Heavy Rain ile ilgili sarsıcı açıklamalar

Heavy Rain ile ilgili sarsıcı açıklamalar

Quantic Dream'in en tepede bulunan kişisi David Cage, "Heavy Rain" ile ilgili çok ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, oyundaki ana karakter ölse dahi oyunun devam edeceğini söyleyerek, oyuncuları hem şaşırtan hem de heyecanlandıran Cage, bu sefer de oyundaki checkpoint'ler hakkında bir yorumda bulundu. Cage; "Oyunda checkpoint sistemin olacağını, ancak oyuncuların 'Heavy Rain'i' oynarken bu sistemi kullanmalarını istemediklerini; çünkü oyunun hikayesinin benzersiz olduğunu ve amaçlarının oyuncuları cesaretlendirerek, yaptıkları şeylerle yüzleşmelerini istediklerini" söyleyen yapımcı, "Oyuncuların oyunda ilerlerken istedikleri şeyi yapıp, değiştirmelerini ya da beğendiği bir şeyi tekrar yapmak gibi olayların yaşanmamasını, kısaca herşeyin kusursuz olması için uğraşmalarını istemediklerini belirtti." Quantic Dream tarafından PlayStation 3'e özel olarak geliştirilen Heavy Rain, 2009 yılı içerisinde piyasalarda olacak.

KAYNAK
Heavy Rain ile ilgili sarsıcı açıklamalar
computerandvideogames.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 12:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heavy Rain ile ilgili sarsıcı açıklamalar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×