Heavy Rain, Move ile nasıl oynanıyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 10:55
Jason, Jason diye nicesine sarıldım...
Quantic Dream tarafından PS3 platformuna özel olarak geliştirilen ve büyük yankı uyandıran Heavy Rain, şimdi de Move'a destek veriyor. Bilindiği gibi oyunun Move'a destek veren bir yaması hazırlanmıştı. Peki oyun, Move ile nasıl görünüyor? Buna cevap bulmak için, oyunun ilk 10 dakikasını kapsayan bir video hazırlanmış. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heavy Rain, Move ile nasıl oynanıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×