Heavy Rain nasıl bu kadar gerçekçi?

Heavy Rain nasıl bu kadar gerçekçi?

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Heavy Rain nasıl bu kadar gerçekçi?
Altın Çağı'nı yaşamaya başlayan PlayStation 3'ün grafik kalitesini de iyice artırdığını biliyoruz. Özellikle son dönemde bizleri derinden sarsan Heavy Rain ve God of War 3 grafik konusunda birbirleri ile yarışıyor. God of War 3, görkemli savaş alanlarını daha efsanevi tavırla gözler önüne sererken, Heavy Rain'in her anında gerçekçilik ön plana çıkıyor. Heavy Rain yapımcıları bu kadar gerçekçi bir oyuna imza atabilmek için detaylara fazlasıyla önem vermiş.

Heavy Rain nasıl bu kadar gerçekçi?

Gerçek karakterleri oyun içerisine adapte eden yapımcılar sadece görsel yönden değil, aynı zamanda profesyonel ses seslendirme sanatçıları kullanılarak da gerçekçiliği ön plana getirmeyi başarmışlar. İşte Heavy Rain'in kamera arkasına ait ufak bir video. Videoda söylendiğine göre 14 aktörün modellemesi, 457 aktörün de seslendirmeleri kullanılmış.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 17:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×