1/17

Heavy Rain

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tam çözüm: Tüm sırlar açığa çıkıyor!
En başta şunu belirmekte fayda var; buradaki tam çözümümüz tamamen kendi kişisel kararlarımızdan yola çıkarak hazırlanmıştır. Bilindiği gibi oyun sırasında vereceğiniz kararlara göre farklı sonuçlar ile karşılaşabiliyoruz. Bu yüzden, ilgili noktalarda siz kendi kararlarınızı vererek, farklı sonuçlar üzerinden de ilerleyebilirsiniz. Buradaki inisiyatifi tamamen sizlere bırakıyoruz.

PROLOGUE:

Görevler

• Uyanın ve notu okuyun
• Duş alın ve üstünüzü giyinin
• Grace gelene kadar evinizi incelemeye başlayın
• Grace’e yardım edin
• Çocuklarınız ile oynayın
• Yukarı çıkın ve çocuğunuz ile ölü kuş hakkında konuşun

Çözüm

Uyandıktan sonra yanınızdaki notu okuyun ve sonra duş aldıktan sonra kıyafetlerinizi giyinin. Aşağı inin ve Ethan’ın eşinin eve gelmesini bekleyene kadar etrafta oyalanın. Eşi Grace geldikten sonra, sizden istediği bazı şeyler olacak. Eşyalarına yardım edin ve sofrayı kurun. Sonra çocuklarınızla helikopter ve kılıç oyunlarını oynayın, böylece dönüş dinamiklerine de bir adım atmış olacaksınız. Daha sonra Grace’in sizi çağırdığını duyacaksınız. Önce yukarı çıkın ve kuş için ağlayan çocuğunuzu teselli edin. Bu bölümü bitirmiş olacaksınız.

BÖLÜM 1: THE MALL

Görevler

• Jason’ı takip edin ve ona bir balon alın
• Yürüyen merdivenlerden inin ve kırmızı balonu takip edin

Çözüm

Grace ayakkabı bakmaya girdiğinde Jason’ı takip edin ve ona bir balon alın. Para ödemeye hazırlandığınızda Grace gelecek ve Jason’ın nerede olduğunu soracak. Buradan karikatür dükkanını geçin ve soldaki merdivenlere doğru gelin. 1. kata çıkın ve kırmızı balonu takip edin. Bununla birlikte yanlış bir çocuğun yanına gelmiş olacaksınız. Buradan dışarı çıkın ve bu bölümü de bitirin.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×