Heavy Rain'i PC'de oynayın!

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Heavy Rain'i PC'de oynayın!
Tüm PlayStation 3 kullanıcılarının büyük bir heyecanla oynadığı hatta bir solukta bitirdiği, PlayStation 3 sahibi olmayanların ise gıpta ile baktığı Heavy Rain'i bilgisayarınızda oynamak istemez misiniz?

Cevabınızın "Evet" olduğunu duyar gibiyiz. Şimdi size Heavy Rain heyecanını PC'de yaşama yolunu anlatıyoruz. İlk başka akıllara hemen PlayStation 3 emulatörünün çıktığı geliyor, ama işin aslı öyle değil. Bir grup Heavy Rain hayranı oyun içi videoları ünlü video paylaşım sitesi YouTube'a yüklemiş ve sizin verdiğiniz kararlar doğrultusunda diğer videolara geçerek senaryoyu kısmen de olsa oynamanızı sağlamayı başarmış.

İlginç bir deneyim...Not: YouTube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 18:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2018 21:23
bu taaaam bir saçmalık dostum neden pc ye çıkarmazsınki oyunu would be so fun!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2017 13:52
yalan uydurma istersen git araştır öyle gel
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heavy Rain'i PC'de oynayın!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×