Heavy Rain'i sadece bir kez oynayın

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Heavy Rain'i sadece bir kez oynayın


Heavy Rain'i sadece bir kez oynayınGöründüğü kadarıyla Heavy Rain’in sunacağı oyun tecrübesi öyle etkileyici ve eşsiz olacak ki yapımcılar oyunu sadece bir kez baştan sonra oynamanızı tavsiye ediyorlar.

Quantic Dreams’in geliştirici ekibinden David Cage, g4tv.com’a her oyuncunun farklı kararlarıyla başka başka yaşadığı oyunu bitmiş bir hikâye olarak görülmesi gerektiğini söyledi.

Cage, “İnsanların bunu bir kez oynamasını isterdim… çünkü hayat da böyle. Hayatı da bir kez oynayabiliyorsunuz. İnsanlar bunu bu şekilde yaşamalı. Benim için (kötü bir sonu önlemek için, oyuncuların kayıtlı oyunları yüklemesinin) zararı yok, ama Heavy Rain’in tadını çıkarmanın doğru yolu başladığınız gibi devam etmektir. Çünkü bu sizin hikâyeniz olacak. Eşsiz bir şekilde geçmeli” dedi.

Sadece PlayStation 3 için geliştirilen oyunun arkasındaki isim Fahrenheit gibi başarılı bir yapımı da sunmuş olan Quantic Dream. Heavy Rain 2010 başında piyasada olacak.

Peki sizce de durum böyle mi, yoksa oyundaki tüm farklı hikaye akışlarını görmek için birkaç defa oynamayı mı tercih edersiniz?

KAYNAK
Heavy Rain'i sadece bir kez oynayın
gameswelt.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2021 23:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heavy Rain'i sadece bir kez oynayın

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×