Helikopter severler için Fair Strike

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Helikopter severler için Fair Strike
Buka Entertainment firması yeni helikopter bazlı savaş oyunu olan Fair Strike'ı duyurdu. Oyuncular olarak oyunda terörist birimlerine karşı verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. 38 tane görevin olacağı oyun ağzına kadar aksiyon dolu olacak. Oyundaki genel amaç ise genelde teröristleri ve onların üslerini yokedip, sivillere zarar vermemek olacak. Oyunda AH-64A Apache, RAH-66 Comanche, PAH-2 Tiger, Ka-50 Hokum, Ka-52 Alligator, Ka-58 Black Ghost gibi helikopterleri kullanabileceğiz. Görevler esnasında bize eşlik edecek olan 3 tane wingman'in yanısıra kara ve denizden de destekler isteyebileceğiz. Fair Strike'da ayrıca komplike helikopter kontrolleri de olmayacak ve böylece kontollerle boğuşmak yerine aksiyonun tadını çıkaracağız. Fair Strike ayrıca multiplayer oyunlara da destek verecek. Helikopterlerimize skin'ler de ekleyebileceğimiz oyun 2003'ün 4. çeyreğinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 02:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Helikopter severler için Fair Strike

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×