Helikopter severler için Fair Strike

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Helikopter severler için Fair Strike
Buka Entertainment firması yeni helikopter bazlı savaş oyunu olan Fair Strike'ı duyurdu. Oyuncular olarak oyunda terörist birimlerine karşı verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. 38 tane görevin olacağı oyun ağzına kadar aksiyon dolu olacak. Oyundaki genel amaç ise genelde teröristleri ve onların üslerini yokedip, sivillere zarar vermemek olacak. Oyunda AH-64A Apache, RAH-66 Comanche, PAH-2 Tiger, Ka-50 Hokum, Ka-52 Alligator, Ka-58 Black Ghost gibi helikopterleri kullanabileceğiz. Görevler esnasında bize eşlik edecek olan 3 tane wingman'in yanısıra kara ve denizden de destekler isteyebileceğiz. Fair Strike'da ayrıca komplike helikopter kontrolleri de olmayacak ve böylece kontollerle boğuşmak yerine aksiyonun tadını çıkaracağız. Fair Strike ayrıca multiplayer oyunlara da destek verecek. Helikopterlerimize skin'ler de ekleyebileceğimiz oyun 2003'ün 4. çeyreğinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Helikopter severler için Fair Strike

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×