Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit ilk DLC'sini aldı

Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit ilk DLC'sini aldı

Furkan İlbay
Furkan İlbay 24.10.2012 - 15:03
Ardı arksaı kesilmeyecek gibi
SEGA Avrupa, bugün Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit adlı iyi boyutlu, aksiyon/korku(!) oyunlarının ilk DLC'sinin çıkışını gerçekleştirdiğinin haberini verdi. Xbox 360'lar için Xbox LIVE Arcade üzerinden, PlayStation 3'ler için PlayStation Network'ten ve PC için çeşitli dağıtım servisleri üzerinden satışa sunulan DLC, Pimp My Rabbit paketi olarak isimlendirildi.

Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit ilk DLC'sini aldı
Bu DLC'nin de ötesinde, yakında Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit oyuncuları, oyuna eklenecek ve The Virtual Rabbit Missions adı verilen DLC sayesinde elliden fazla parkur üzerinde, avlama ve hızlı koşma yeteneklerini deneyebilecekler. Sega bu yeni çıkacak The Virtual Rabbit Missions adını verdiği içerik için de 3 saatlik bir oynama süresi garanti ediyor. Pimp My Rabbit içeriği 2 sterlin, yaklaşık olarak 6 Türk lirası, fiyatıyla satışa sunulurken Sega'nın sözünü verdiği The Virtual Rabbit Missions iki katı fiyatına satışa sunulacak. Ve oyunun yapımcısı Electronic Theatre de Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit için DLC'lerin kesinlikle aksatılmayacağını, her zaman yeni bir DLC ile birlikte kapımıza gelebileceklerini belirtti.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×