Hellblade: Senua's Sacrifice'ın Xbox One sürümü duyuruldu

Hellblade: Senua's Sacrifice'ın Xbox One sürümü duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.03.2018 - 09:56
Ninja Theory'den beklenen duyuru

Geçtiğimiz Ağustos ayında PC ve Playstation 4 için çıkan Hellblade: Senua's Sacrifice, özellikle farklı tarzı ve ana karakterin psikoz bozukluğuna odaklanması ile öne çıkmayı başarmıştı. Daha sonra birçok törenden ödüller ile ayrılan Hellblade'ın oldukça özel bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. İşte daha önce PC ve PS4'e çıkan Hellblade'in Xbox One versiyonu da duyuruldu.

Hellblade, Xbox One'a geliyor

Aslında bu duyurunun bir süredir beklendiğini ve dedikodu olarak dolaştığını da söylemeliyim. Resmi Twitter adresinden Hellblade: Senua's Sacrifice'ı Xbox One platformuna duyuran Ninja theory firması ayrıca bununla birlikte bazı ekstra duyurulara da imza attı. 11 Nisan'da Xbox One dışında, geliştirilmiş Xbox One X versiyonuyla da karşımıza çıkacak oyunu ön sipariş ile ya da ilk haftasında Xbox Store üzerinden alan oyunculara %10 indirim yapılacağı da belirtilmiş.

Sonuç olarak daha önce PC ya da PS4 versiyonunu oynamadıysanız ve Xbox One kullanıyorsanız bu oyuna bir göz atmanızı tavsiye ediyorum. Oyunun sitemizde yer alan incelemesine buradan göz atabilir ve oyun hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Hellblade'in Xbox One versiyonu için yayınlanan teaser videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 10:20
ne guzel oyundu bee sıkmayacgınnı nilsem 2. kez oynardım
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 13:38
doğru diyorsun kardeşim de bende hikaye için oynuyorum,bayağı bir didik didik ettiğim için oyunu,hikaye açısından açığım kalmad yoksa bende oynardım 4 kez :p
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 13:37
Ses abi ses. Sesleri unutmayalım harikaydı.
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 12:58
Ben 4 defa bitirdim hiç sıkmadı :). Kişiden kişiye göre değişir tabi ama sırf müthiş manzaraları, atmosferi, ve tabiki müthiş grafikleri için bile oynanır bu oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×