Hellblade'in hikaye videosu tüylerinizi ürpertebilir

Hellblade'in hikaye videosu tüylerinizi ürpertebilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.07.2017 - 00:42
Yayınlanan yeni video, oyunun atmosfer ve yapısının ne kadar tüyler ürpertici olduğunu gözler önüne seriyor.
Oyun çıkışı anlamında oldukça kısır geçen yaz aylarında merakımızı cezbeden en önemli oyunlardan birisi şüphesiz ki Hellblade: Seuna's Sacrifice olacak. Daha önce oldukça başarılı oyunlara imza atan Ninja Theory, oyun hakkında yeni içerikler yayınlamaya da devam ediyor.

Farklı açılara, filtrelere ve renk tonlamalarına sahip olan fotoğraf modunun duyurusunun ardından, oyunun teknik detayları hakkında da bilgiler gelmişti. Sabah saatlerinde yapılan açıklamada oyunun Playstation 4 Pro sürümünün yüksek çözünürlük ve 60 FPS destekleyeceği, PC sürümünün ise 4K desteği ile birlikte 21:9 monitörleri destekleyeceği açıklanmıştı.

İşte bu teknik açıklamaların ardından Hellblade için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. En az oyunun eski videoları kadar ürpertici ve farklı olan bu videoya baktığımızda, oyunun atmosfer olarak ne kadar farklı bir yapıda olacağını bir kez daha görüyoruz.

Farklı bir atmosfer ve oynanışa sahip olan Hellblade'de Viking teması ve mitolojisinden de bazı izler oyunda yer alacak. Steam üzerinden 49 TL, PSN üzerinden 89 TL gibi bir fiyata satılacak olan Hellblade: Seuna's Sacrifice, Türkçe dil desteği ile birlikte gelecek Oyunun 8 Ağustos'ta çıkacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 14:54
Kılıç sahnelerinde uzuvlar kopabilseydi bence daha iyi olurdu belki öyledir ama videodan anlaşılmıyor. Eskiden jedi knight vardı uzuv derecesini ayarlayabiliyorduk ne güzel oyundu be
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2017 23:23
Ürpertsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 14:51
Sırf bu videoda değil tüylerim hep ürperikti benim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 13:13
Potansiyeli var umarım iyi çıkar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×