Hellboy'un çekimleri tamamlandı

Hellboy'un çekimleri tamamlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.12.2017 - 11:28
David Harbour müjdeyi verdi.

Hellboy filminin yıldızı ve Hellboy karakterine hayat veren David Harbour, Hellboy'un çekimlerinin tamamlandığı müjdesini verdi. Variety'ye verdiği röportajda, film için çekimlerin bir süre önce tamamlandığını söyleyen David Harbour, film hakkında bir kaç açıklamada da bulundu. Stranger Things'de oynadığı Jim Hopper ile son zamanlarda adından söz ettiren Harbour, Hellboy karakterine de bir hayli yakışmıştı. Hellboy karakterini oynamanın zor olduğunu belirten Harbour, "Ben 40 yaşındayım ve ortalıkta koşup devleri yumrukluyorum" gibi şakalar da yaptı. Hellboy filminin 11 Ocak 2019'da vizyona gireceğini de hatırlayalım.

Hellboy filminin çekimleri tamamlandı

Hellboy'un çekimleri tamamlandı

Hellboy Kimdir?

Mike Mignolan tarafından yaratılan Hellboy, Dark Horse Comics'in bir karakteridir. 1993 yılında ortaya çıkan karakter, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Nazi döneminde Grigori Rasputin tarafından Third Reich ile birlikte dünyaya çağrılmıştır. Ama çocuk Hellboy uzaklarda İngiltere'nin bir kilisesinde yeryüzünde gelmiştir. Orada Amerikalı bir asker grubu ile karşılaşan Hellboy, askerlerin başında bulunan profesör tarafından evlat edilmiştir ve büyütülmüştür. Şeytan Azzael ve cadı Sarah Hughes'ın çocuğu olan Hellboy, isteksiz bir süper kahramandır.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 09:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2017 23:30
Önceki film fena değildi...Umarım yenisi de o kadar iyi olur...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×