Hellpoint oyununun çıkış tarihi açıklandı

Hellpoint oyununun çıkış tarihi açıklandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 3.07.2020 - 13:47
Cradle Games tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Hellpoint için çıkış tarihi açıklandı.

Geliştirici Cradle Games ve yayıncı tinyBuild, aksiyon rol yapma oyunu Hellpoint için çıkış tarihi verdi. Oyunun 30 Temmuz 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Mac ve Linux platformları için piyasaya çıkması bekleniyor. Bu arada oyunun selefi olan Hellpoint: The Thespian Feast'in demosunu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Hellpoint oyununun çıkış tarihi açıklandı

Hellpoint oyununun çıkış tarihi açıklandı

Cradle Games tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Hellpoint 30 Temmuz'da PC ve konsollar için çıkıyor. Hellpoint, bilim ve doğaüstünün birbirine karıştığı ağır atmosferik evrende geçen karanlık ve zorlu bir aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bir zamanlar insanlığın başarısının görkemli bir zirvesi olan Irid Novo istasyonu şimdi harap olmuş, şeytani boyutlar arası varlıklar tarafından tamamen istila edilmiş ve kötü niyetli Kozmik Tanrıların iradesine hizmet ediyor. Oyunda kaynaşma olarak da bilinen garip olaya yol açan kötü olaylar silsilesini anlamaya çalışmak adına Irid Novo'yu araştırmak için gönderilen bir karakteri yöneteceğiz.

Ana Özellikler

• Irid Novo uzay istasyonu kısa kestirmeler, sayısız sırlar, o sırların içinde de sırlar olan kocaman, birbirine bağlı bir yapıdır ve hepsini keşfetmen gerek. Yolculuğun boyunca izleyebileceğin çeşitli yollar ve istasyonun karanlık köşelerinin derinliklerine ilerledikçe daha fazla korku ve ürperti var.

• Oynayış tarzına uyması için onlarca yakın ve uzak menzilli silah. Her silahın ustalaştığında kilidini açabileceğin kendi benzersiz özel yeteneği vardır.

• Klasik ve modern bilim kurgu filmlerinin hikâyesi ve bilgisiyle oluşturulmuş kuantum felaketi sonrası büyüleyici bir dünya. Tüyler ürperten müzik!

• Yenilenmiş düşman istatistikleri, pozisyonları, boss görünümleri ve ordu saldırıları gibi çeşitli dinamik etkinlikleri tetikleyen uğursuz kara delik etrafındaki gerçek zamanlı uzay istasyonu.

• Zorlanıyorsan, yanına co-op oturumuna katılacak birini bul ya da çevrimiçi yardım iste. Ganimet pay edilir ve iki yerel oyuncunun tecrübesi kaydedilir ve kaybolmaz.

• Ve yeterince zorlanmıyorsan eğer, diğer oyunculara seninle savaşmaları için meydan oku! 4 oyuncuya kadar çok oyunculu PvP destekleniyor.

Son olarak oyunun co-op duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2020 15:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2020 23:50
e dark soul bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir