Her ay 1 milyar saat oyun oynuyorlar?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 10:11
Düşünebiliyor musunuz? Tam 1 milyar saat
Evet, ilginç bir rakam olduğu açık. Bu açıklama Microsoft'a ait. Firma, Xbox Live'ın her ay toplamda 1 milyar saat kullanıldığını açıkladı. Oyuncular, Live'a gelip login oluyor, bunun ardından sabahlara kadar başta online oyun partileri olmak üzere birçok aktiviteye katılıyor. Deyim yerindeyse sanal bir buluşma mekânı olduğunu söyleyebiliriz. Zira dünya çapında 45 milyon X360 konsolu satılmış durumda ve toplamda 25 milyon da kayıtlı Xbox Live kullanıcısı bulunuyor.

Her ay 1 milyar saat oyun oynuyorlar?
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Her ay 1 milyar saat oyun oynuyorlar?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×