Her şeye inat, Call of Duty rekorları sürüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Her şeye inat, Call of Duty rekorları sürüyor
Infinity Ward'un FPS oyunu Modern Warfare 2 hakkında haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Kısa süre önce size verdiğimiz haberde, Modern Warfare 2'nin Amerika'da tüm zamanların en çok satan 3. oyunu olduğunu söylemiştik. Üstelik Kasım ayında piyasaya çıkmasına rağmen.

Bugün de Chat-track firmasından açıklama geldi ve Modern Warfare 2'nin İngiltere'de tüm zamanların en çok satan 2. oyunu olduğunu açıkladı. Daha önce 2. sırada Grand Theft Auto: San Andreas yer alıyordu. En çok satan 1. oyun ise, Nintendo DS için geliştirilen Dr. Kawashima’s Brain Training. Bakalım ilerleyen zamanlarda sıralamada değişiklik olacak mı?

Diğer firmalardan yapılan açıklamalara ve sürekli bir rekabet ortamı hazırlanmaya çalışılmasına rağmen Modern Warfare 2, aldı başını gidiyor...

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 07:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Her şeye inat, Call of Duty rekorları sürüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×