Her Story'nin yapımcısından yeni oyun!

Her Story'nin yapımcısından yeni oyun!

Furkan Güler
Furkan Güler 18.07.2017 - 11:38
Her Story'i unutamayanlar için
İki kız kardeşin geçmişine tanık olduğumuz Her Story, Sam Barlow'un önderliğinde başarılı bir çıkış yaparak yapımcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştı.Tamamen sinematik sahnelerden oluşlan oyunda, karakterlerin tepkilerini ölçerek katili bulmaya çalışıyorduk. Serinin tepe ismi Sam Barlow ise Her Story'nin başarısından memnun kalmış olacak ki, aynı formatta yeni bir oyun geliştirildiğini daha duyurdu. Telling Lies adını alan yeni oyun, 70'li yıllarda çekilen gerilim filmlerinden esinlenilerek geliştiriliyor. Diğer bir yandan Barlow, yeni oyunda Hollywood'un tanıdık simalarını da görebileceğimizi belirti.

Her Story'nin yapımcısından yeni oyun!
Prodüksiyon kısmına Her Story'den daha çok para harcandığı söyleyen geliştiriciler, ilk olarak senaryoyu tamamlamak istiyorlar. Tahmin edeceğimiz üzere oynanış mekanikleri tamamen sinematik sahnelerden oluşan bir oyunda senaryo en önemli etken olacaktır. Bu yüzden geliştirici ekip, senaryo yazma işini aceleye getirmek istemiyor olabilir. Her Story'i halen oynamamışsanız en yakın zamanda bir şans vermenizi öneriyoruz. Geliştricisi Sam Barlow'un bir numaraları hedefi ise tamamen oyuncuları memnun etmek üzerine kurulu. Son olarak Her Story'nin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 19:34
"İki kız kardeşin geçmişine tanık olduğumuz" biraz sürprizbozan değil mi? Veya ben oynadığım için bana öyle gelmiştir
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×