Heritage of Kings patch'i

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Heritage of Kings patch'i
Ubisoft firması, The Settlers: Heritage of Kings için hazırlanan yeni patch'i duyurdu. 1.04 versiyonlu patch'de, Ubi.com ladder sistemine destek bulunuyor. Ayrıca, multiplayer modu için de çeşitli geliştirmeler yapılmış. 12 MB büyüklüğündeki patch'i indirmek için tıklayın

Sakin bir sınır kasabasında her günkü olağan şeyler yaşanırken, bir anda düşmanlar Prens Dario’nun annesinin evine saldırır ve Dario yardım için emrindeki adamları toplayıp köye doğru harekete geçer. Fakat eve vardığında her şey için çok geçtir, hayatının son saniyelerinde annesine yetişebilen Dario, büyük bir aile sırrı öğrenir ve her şeyi açığa çıkarmak için amcase Helias’ın evine doğru yol alır. Bizim maceramız da işte burada başlıyor. Amacımız sırrı çözmek, aynı zamanda da yurdu düşmanlardan temizlemek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 07:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heritage of Kings patch'i

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×