Hero Academy'den Steam ertelemesi!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 10.08.2012 - 03:11
Zamanlamayı kaçırmak mı deniyordu buna?
Ünlü iOS oyunun Hero Academy için kötü haber geldi. Robot Entertainment'ın yaptığı açıklamaya göre, Hero Academy Steam çıkış tarihi için zamanlamayı kaçırmış durumda. Bu yüzden oyun, çıkışını biraz geç yapacak.

Hero Academy'den Steam ertelemesi!
Firmanın Justin Korthof'u, konu hakkında şu şekilde yorum yaptı: "Son dakikalarda beklenmedik bir takım sorunlarla karşı karşıya kaldık. Bu sorun, oyuncuların küçük bir kısmını etkileyecek bir şey olsa da, sorunu tamamen çözmeden oyunu yayımlamak konusunda kendimizi rahat hissetmiyoruz. Çoğu oyuncunun dün oyunun çıkış haberiyle heyecanlandığını ve bir an önce oynamak istediğini biliyoruz, fakat Hero Academy'nin çıkış yaptığı zaman en yüksek seviyede olması bizim için çok önemli."

Yeni çıkış tarihi olarak 16 Ağustos işaretlendi. Fakat Korthof, en kötü ihtimalin de göz önünde bulundurulması gerektiğini söyleyip, tarihin bir iki gün kayabileceğini de ekledi. Detayları takip edeceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 11:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hero Academy'den Steam ertelemesi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×