Hero X geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hero X geliyor
Infrogames firması PC için hazırladığı yeni action/adventure oyunu olan Hero X'i duyurdu. Oyunda birbirinden değişik güçlere sahip bir kahramanı yönetiyoruz ve oyundaki kahraman da biz oluyoruz. Amazing Games tarafından yapımı devam eden oyunda çizgiroman gibi bir oynanış olacak ve hatta ara demolar bile çizgiromanlardakilere benzer bir şekilde hazırlanacak. Oyunda kullanılabilecek birbirinden farklı 50 süper güç olacak ve oyun birbirinden farklı ve heyecan dolu mekanlarda geçecek. Oyunun çıkışı şimdilik Yaz 2002...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hero X geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×