Heroes Of The Pacific ile Pearl Harbor'dayız

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Heroes Of The Pacific ile Pearl Harbor'dayız
Encore firması, 2. Dünya Savaşı'nda geçen yeni uçuş simulasyonu, Heroes Of The Pacific'i duyurdu. Oyundaki ilk 30 görev, Pearl Harbor ile alakalı görevler olacak, ilerledikçe Midway Adası, Coral Denizi gibi yerlerde bulunacağız. 25 çeşit savaş uçağını kullanabileceğimiz oyunda, ilerledikçe açabileceğimiz bonus uçaklar olacak. Menü sistemi kullanışlı bir şekilde tasarlanacak. Heroes Of The Pacific, split screen modunun yanında, online oyunları da destekleyecek. Oyun; PC, Xbox ve PS2 için bu senenin sonlarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 18:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heroes Of The Pacific ile Pearl Harbor'dayız

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×