Heroes of the Storm'a Overwatch'tan bir sürpriz isim daha katıldı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 26.04.2017 - 11:34
Nerf this!
Geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaştığımız haberlerde Heroes of the Storm'a gelecek olan yeni karakterlerden bahsetmiştik. Diablo II'den gelen Javazon bir yana dursun, oyuncuların asıl merak ettiği ve uğruna heyecanlandıkları kahraman Genji oldu. Kendisini Heroes of the Storm'da görmek bir hayli ilginç olacaktı. Ancak yeni yayınlanan fragman öyle gösteriyor ki, gelen tek Overwatch kahramanı Genji değilmiş!

Yayınlanan Hanamura Showdown adlı yeni fragmanda Diablo ile kapışmakta olan bir Genji görüyoruz. Zor durumda kaldığı anda yardımına yetişen D.Va'yı görüyor ve Heroes of the Storm'a gelecek olan yeni karakterle tanışıyoruz. D.Va'yı denemek ve yeni Nexus Challange'a katılmak için Heroes of the Storm'u ziyaret etmeyi unutmayın.

D.Va, Genji, Zarya, Tracer ve Lucio'dan oluşan tam takım Overwatch gruplarını artık oyunda görebiliriz. Hanamura Showdown sinematiğini aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 10:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2017 07:06
Hots'un gerçek fanları bu işe çıldırdı. Genji zorlama da olsa atmosfere biraz uydu. Ama D.Va nedir , ne saçmalıktır yani ? Alıpta pişman olduğum tek oyunun en tiksindiğim herosunu bu oyunda görmek ve özellikle dün gelen o emoji mi , umuju mi ne haltsa...kore oyunlarına döndü iyice.
Wazowski059
Wazowski059 27.04.2017 19:42
Fanlar öncesinden dva, genji ve 1 overwatch herosunun geleceğini aylar öncesinden biliyordu. Hatta d.va nın oyuna geleceği için sevinmişlerdi. Sonra teaser yayınlandı ve teaserda 3 pençe izi ile alev külleri vardı. Millet bir an 'lan deathwing olmasın!' diye çıldırdı. Sinematikte tekrar d.vayı görünce bir an hayal kırıklığı oldu sadece. Ama fanlar 2.0 yenilikleri için blizzarda minnettar. Oyuna gelen yeniliklerden memnun değilsen 'uninstall' butonu var yardımcı olur belki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lich King
Lich King 27.04.2017 12:14
Çok iyi Olmuş Cinematik
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wazowski059
Wazowski059 26.04.2017 12:19
Sinematik öncesi gösterilen teaserda alevler ve pençe nedeniyle millet deathwing gelecek diye hype lanmıştı. Meğer diablomuş :( Yine de sinematik mükemmel olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heroes of the Storm'a Overwatch'tan bir sürpriz isim daha katıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×