Heroes of the Storm'un Blizzcon fragmanı geldi

Heroes of the Storm'un Blizzcon fragmanı geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 3.11.2017 - 21:11
Hanzo ve Alexstrasza yolda

Son yılların en popüler oyun türlerinden biri olan MOBA türüne, oyun dünyasının şahı diyebileceğimiz Blizzard el atmasa zaten olmazdı. Çıkardığı her oyun ile dünyada fırtınalar gibi esen ve oyuncuları adeta mest eden Blizzard, MOBA türünde de kendi ağırlığını ortaya koyarak karşımıza başarılı bir oyun ile çıkmıştı. Starcraft, Diablo, Warcraft ve Overwatch evrenlerinde yakından tanıdığımız karakterleri tek bir oyunda toplayıp keyifli bir deneyim sunmayı başaran Heroes of the Storm, her ne kadar başarılı bir oyun olsa da yine de Blizzard'ın en sönük oyunu olarak göze çarpıyor.

Bugün ise tüm dünyada fırtına gibi esen ve milyonlarca oyuncu tarafından takip edilen Blizzcon'dan Heroes of the Storm hayranlarını sevindirecek yeni bir fragman yayınlandı. Blizzard'ın ünlü FPS oyunu Overwatch'ın sevilen karakterlerinden biri olan, ok ve yayı ile havada kuş uçurtmayan Hanzo, yayınlanan fragman ile Heroes of the Storm'a geleceğini açıkladı. Overwatch'daki yeteneklerin neredeyse birebir aynısına sahip olacak olan Hanzo'nun tanıtım videosunu ve HoTS'a gelecek olan diğer özellikleri aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 00:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2017 14:43
Blizzardın en sönük oyunu bundan sonra diablo dur. Adamlar her sene blizzconda fanlar ını üzmekten başka bir şey yapmıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2017 14:24
Nerelerdesin Furkan top sakalını mıncırdığım seni özlettin kendini
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2017 23:00
çifter çifter yeni karakterler çıkarıyor blizz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MonoLog
MonoLog 4.11.2017 12:28
Yeni karakterler veya yeni eklentiler ! Herşeyi geçtim o new camera yazısı beni benden aldı, sonunda yav.. Çok yakındı kamera süper olmuş cidden bu sefer.
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2017 15:52
Kamera olayı çok iyi olmuş katılıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×