Heroes of the Storm'un yeni kahramanı D.Va için video yayınlandı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 9.05.2017 - 12:55
Meka activated!
Genji ve Hanamura haritasının yanında sürpriz bir şekilde duyurulan D.Va çok yakında Heroes of the Storm'daki yerini alacak. Şu anda PTR'da oynanabilen yeni kahraman için bugün özel bir video yayınlandı.

Heroes of the Storm'un yeni kahramanı D.Va için video yayınlandı
Tıpkı Overwatch'ta olduğu gibi tank sınıfından bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan D.Va, Overwatch'ta sahip olduğu tüm yetenekleri Heroes of the Storm'a da taşıyor. Üstelik bu yeteneklere yenilerini de ekliyor.

Hem Meka, hem de Pilot modunda kullanılabilen D.Va, Meka modunda çok sağlam bir tank olurken, Pilot modunda ise gerçekten ölümcül bir zayıf noktaya dönüşebiliyor. Zaten Overwatch oynadıysanız bilirsiniz, D.Va'nın Pilot modunu da pek hafife almamak gerek. Kolay öldürülse de verdiği hasar gerçekten çok fazladır.

Yayınlanan yeni videoda D.Va'nın sahip olduğu tüm yetenekleri görebilir ve karaktere ufak bir bakış atabilirsiniz. Eğer hemen denemek isterseniz PTR'a girebilir veya 15 Mayıs'taki resmi çıkışını bekleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 12:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2017 20:42
D.VA en çok cosplay yapılan karakter.hatta bağzıları porno yıldızlarından bile daha terbiyesizce pozlar veriyor.overwatch ise bence tam bir rezalet blizzard evrenine yakışmayan bir oyun.bunların hepsi dota ile başladı.dota ise bir warcraft 3 modu olarak çıkmıştı.oyun kültürü çok değişti ve bozuldu..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Phoenixboy
Phoenixboy 9.05.2017 19:35
Güzel olmuş. Overwatch'tan gelmesine rağmen D.VA'nın yeteneklerini Heroes of the Storm'a iyi yerleştirmişler. Karakteri sırf koymak için koymamışlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Heroes of the Storm'un yeni kahramanı D.Va için video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×