Heyecan yurtdışına taştı (Canlı Yayın)

Heyecan yurtdışına taştı (Canlı Yayın)

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 5.10.2013 - 13:22
Bakalım Dark Passage neler yapacak?
E-Spor dünyası giderek büyüyor ve yeni takımlar da bu dünyaya adım atıyorlar. DotA'sından tutun, LoL'üne kadar ve hatta Point Blank da bu sektörde önemli bir yere sahip. Her ne kadar püpüler olan baı oyunlar olsa bile, işin içerisinde StarCraft da var, FIFA da var, Need for Speed de var.

GameX'te kendisini gösteren Dark Passage takımı, Tayland'daki yolculuğuna başladı bile. Ülkemizi PBIC 2013 Tayland arenasında temsil eden Dark Passage Kaspersky Lab Point Blank takımının maçlarını canlı yayından takip edebilirsiniz. Bakalım DP Taylan'da ne kadar başarılı olacak. İyi seyirler.


Tayvan ve Tayland takımlarını yenerek 2'de 2 yapan DP, yarı final biletini kaptı. Gruptaki son maç, saat 13:20'de Rusya ile. Ülkemizi temsil eden Dark Passage Point Blank takımına başarılar dileriz!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×