1/4

Heyecanla beklenen E3 2018 fuarının en büyük firması kim?

Heyecanla beklenen E3 2018 fuarının en büyük firması kim?

Furkan Güler
Furkan Güler 7.05.2018 - 11:33
Sony ve Nintendo, fuarın büyük bir bölümünü oluşturuyor.

Video oyun dünyasının en büyük pazarı olan Kuzey Amerika'da her sene düzenlenen E3 fuarına artık sayılı günler kaldı. 12 Haziran Salı günü başlayacak olan fuar için firmalar hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni oyunların duyurulacağı ve duyurulmuş oyunlar hakkında yeni bilgilerin verileceği fuarda, firmalar büyük gösterilere imza atmak için heyecanlılar. Her sene olduğu gibi E3 yetkilileri, bu sene de firma stantlarının ne kadar büyük olduğunu görmemiz için bir fuar planı yayınladılar. Fuar planına baktığımızda Sony'nin yine E3'te büyük bir yer kaplayacağını görüyoruz. Sony ile birlikte Bethesda, Ubisoft, Activision ve Square Enix de fuarda büyük bir alanı kaplayacak.

E3 2018'de firmaların stantları ne kadar büyük?

Ancak Nintendo'nun bu sene kendine ayırdığı yer, oyuncuları biraz şaşırtmış durumda. Sony gibi büyük bir alanı kendine ayıran Nintendo'nun alanı iki bölümden oluşuyor. Muhtemelen Nintendo, bu sene fuarda Sony ile yarışacak. Diğer bir tandan Sony'nin en büyük rakibi olan Microsoft ise rakiplerine nazaran çok daha küçük bir bölüm ile oyuncuları ağırlayacak.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×