Heyecanla beklenen Ocean's 8'den yeni bir fragman yayınlandı

Heyecanla beklenen Ocean's 8'den yeni bir fragman yayınlandı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 13.04.2018 - 00:47
Met Gala'da hırsız var

Ocean serisinin yeni halkası olan Ocean's 8'den yeni bir fragman izleyiciler ile paylaşıldı. George Clooney’nin canlandırdığı Danny Ocean karakterinin kız kardeşinin bir ekip kurması ve büyük bir soyguna girişmesini anlatacak olan film oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine topluyor. 

Bir grup kadının soyguna giriştiği Ocean's 8'den yeni fragman yayınlandı

Sandra Bullock ekibin toplanmasını sağlayan Debbie Ocean karakteri ile  karşımıza çıkacakken Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Anne Hathaway ile beraber Rihanna da filmde rol alıyor. Bu sefer tamamen kadınlardan oluşan hırsız ekibinin hedefi her sene düzenlenen Met Gala'daki konuklardan biri.

Fragman, ekibin beyni olan Debbie Ocean'ın fotoğrafının gösterilmesi ve daha önce sorumlu olduğu soygunların anlatılması ile başlıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Açlık Oyunları’nın başarılı yönetmeni Gary Ross otururken senaryo Ross ve Olivia Milch imzası taşıyor.

Filmde ayrıca Kim Kardashian, Kendall Jenner, Anna Wintour, Adriana Lima, Katie Holmes gibi ünlüler dünyasının tanınan isimleri de bulunuyor. James Corden ile Mat Damon’da karşımıza çıkacak isimler arasında. Film, 22 Haziran 2018'de sinemalarda.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2018 11:30
kim heyecanla bekliyor yav?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 19:01
Heyecan?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×