Hideo Kojima bir sonraki projesi için kolları sıvadı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 24.12.2019 - 15:31
Kojima'nın yeni oyunu ne olacak?

Hideo Kojima yeni oyunu için çalışmaya başladığını duyurdu. Ancak ünlü geliştiricinin henüz bu çalışmanın başlarında hatta en başında olduğunu söyleyebiliriz. Kojima henüz yeni oyunu için konsept belirleme aşamasında olduğunu belirtti. Twitter'dan bir metin belgesi açılmış olan bilgisayar ekranını ve çalışma masasının görüntüsünü paylaşan Kojima daha sonra bütün gece ofiste kalarak yeni oyunu için beyin fırtınası yaptığını açıkladı.

Hideo Kojima bir sonraki projesi için kolları sıvadı

Konami'den ayrıldıktan sonra kendi yapım şirketi Kojima Productions'ı kuran Hideo Kojima yeni oyunu için çalışmaya başladı. Bir korku oyunu geliştirmek istediği söyleyen Kojima'nın yeni projesi merak konusu. Kojima çalışma masasını ve yeni projesi için açtığı metin belgesini gösteren bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta çalışma masasının üstünde duran bilim kurgu ve korku ağırlıklı kitaplar dikkat çekici. Son yılların dikkat çeken satış listelerini alt üst eden bilim kurgu yazarı Liu Cixin  Kara Orman ve Death's End romanları Kojima'nın yeni oyunu için yaralnacağı kaynaklar olabilir. Bakalım Kojima bu sefer nasıl bir yapımla karşımıza çıkacak. 

Hideo Kojima bir sonraki projesi için kolları sıvadı


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 07:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2019 12:33
Korku oyunu dediğine göre, domatesleri bozulmadan tarladan pazara götürmek üzerine olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2019 21:18
Kargo, getir götür simülasyonundan sonra sanırım şimdi de çöp toplama simülasyonu üzerinde çalışıyor. Evet torbanın kalınlığını 2 cm arttır, heh daha az çöp suyu aktı, topla götür bidona at geri gel. Kovayı yıka, şimdi daha ince daha çok çöp alan bir naylon geçir...vs TAm bir Kojima işi gibi. :D
Naru61
Naru61 25.12.2019 09:10
Boş boş cümleler yazık
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2019 00:03
En kısa zaman da müthiş bilgeliğinle bir oyun yapmanı diliyorum. Muhtemelen "Kargo" simülasyonu oyunundan daha fazla satacaktır. Buna eminim. Sakın bu üstün zekanı biz den esirgeme.
Kalan Karakter : 300 Gönder
r.i.p.
r.i.p. 24.12.2019 20:34
Bu adamın bu tarafını seviyorum çok kitap okuyor film izliyor ve bunlardan ilham alıyor, sonuç olarak ortaya çıkan yapım çok benzersiz oluyor, death stranding çok orijinal bir yapımdı, oynanış mekanikleri ortalamaydı o yüzden büyük bir yapım olarak görülmedi, oyundu araç sürmek vb. daha eğlenceli olmalıydı, days gone gibi 2.sınıf bir oyunda bile araç sürme mekanikleri çok sağlamdı, oyunun fizikleri ve oynanış mekanikleri oyunun bir başyapıt olarak görülmesini engelledi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2019 17:51
yırtılarak gelen reklamlar yüzünden mobilden haber okuyamıyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
risedawnwar
risedawnwar 24.12.2019 16:59
10 yıl sonra falan çıkar muhtemelen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hideo Kojima bir sonraki projesi için kolları sıvadı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×