Hideo Kojima film yapmak istediğini açıkladı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 5.11.2019 - 09:31
A Hideo Kojima Movie

Konami ayrılışının ardından Kojima Productions'u kuran Hideo Kojima, kuruluşun ilk yıllarında yapımcı stüdyosunda sadece oyun geliştirmeyeceklerini, anime filmler ve çeşitli animasyonlar, görsel sanatlara dair pek çok yaratıcı iş çıkarmak istediklerini açıklamıştı. Death Stranding'in çıkışına sayılı günler kala Hideo Kojima, Kojima Productions'ın kuruluş amacını bir kez daha hatırlattı, ilerde Kojima Producitons imzası taşıyan filmler geleceğinin de sinyalini verdi.

Hideo Kojima film yapmak istediğini açıkladı

BBC ile uzun bir söyleşi gerçekleştiren Hideo Kojima, Kojima Producitons çatısı altında bir film yapmak istediğini açıkladı. Film gibi oyunlar yapmasıyla zaman zaman eleştirilen Hideo Kojima şu sıralarda yeni oyunu Death Stranding'in tanıtım turuna çıkmış durumda. Death Stranding'in tanıtımı için dünyayı dolaşan Kojima'dan ilginç açıklamalar gelmeye devam ediyor. Öte yandan 8 Kasım'da oyunseverlerle buluşacak olan Death Stranding oyun basınını ikiye bölmüş durumda. Oyunu çok seven ve kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım olarak niteleyen bir kesim bulunurken bunun tam tersini düşünenlerin sayısı da az değil. Bakalım oyunseverlerin Death Stranding'e notu ne olacak. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2019 13:40
Önce adam akıllı oyun yapsın. Kargo similasyonu ile olmuyo o işler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hideo Kojima film yapmak istediğini açıkladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×