Russia 2055 adlı oyun Hideo Kojima'nın ilgisini çekti!

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.10.2018 - 10:51
Kojima bunu beğendi

Metal Gear Solid serisinin yaratıcı yönetmeni Hideo Kojima, resmi Twitter hesabından Russia 2055 adlı yeni bir oyunun videosunu paylaştı. Bağımsız Rus yapımcı Invictus Volition'ın geliştirdiği oyunun neden Hideo Kojima'nın ilgisini çektiğini anlamak için, Russia 2055'in tanıtım videosunu izlemek yeterli oluyor. Russia 2055 adlı FPS aksiyon oyununun yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Rus yapımcının oyunu Hideo Kojima'nın ilgisini çekti

Robotlara ve Mecha'lara tutkusu ile bilinen Hideo Kojima, tüm oyunlarında büyük küçük pek çok robota yer veriyor. Kendine has tasarımlarıyla Metal Gear Solid Serisinin devasa Mech'leri Metal Gear. Metal Gear REX, Metal Gear RAY, Arsenal Gear, Shagohod, mechlerinin oyun dünyasında yeri ayrı. Rus yapımcı Invictus Volition'un Russia 2055 adlı oyununda yer alan dev mech'ler de Hideo Kojima'nın tasarımlarına benzerliği ile dikkat çekiyor. Russia 2055, 64 kişilik çevrim içi odaklı birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon savaş oyunu. Rus yapımcının oyunu ile ilgili şimdilik çok fazla bilgi elimizde yok. Bu oyun çıkar mı çıkmaz mı bilemiyoruz, ancak Russia 2055'in Kojima'nın ilgisini çektiği kesin.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 21:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2018 16:52
Halloo aym baaaakkk
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hideo Kojima Russia 2055 adlı oyunun tanıtım videosunu paylaştı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×