Highland Warriors geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Highland Warriors geliyor
Data Becker firması yeni RTS oyunu olan Highland Warriors hakkında bilgiler verdi. Oyunda İngiliz ordusunun İskoçya klanlarına karşı mücadelesi konu ediliyor. Oyunda Edvard I yönetimindeki İngiliz ordusu iyi eğitimli, disiplinli, güçlü ve silah gücü olarak da yüksek bir biçimde göze çarpıyor. Oyunda İngiliz ordusunun temelini armored cavalry ve diğer infantry birlikler oluşturuyor, silah olarak da kılıç, gürz ve ok gibi bilindik silahları kullanıyorlar. Ayrıca mızrap gibi öldürücü silahları da kalkan olarak kullanabiliyorlar. Ayrıca çeşitli birimlerimizi üretebilmek için oyun içerisinde binalar da kurmamız gerekecek. Ocak 2003 tarihinde piyasalarda olacak olan oyun 3d bir RTS ve oyunda birbirinden değişik 4 klan içerisinden birtanesini seçip oynayabiliyoruz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2022 23:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Highland Warriors geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×