Hindistan'ın ilk oyunu geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 15:20
Japon esintileriyle dolu bir aksiyon
Film sektöründe önemli bir paya sahip olan Hindistan, şimdi de oyun sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. Ignition Entertainment tarafından hazırlanan El Shaddai isimli yapım, bir aksiyon oyunu. Görsellik açısından fazlasıyla da Japon animelerinden esinlenmişe benziyor.

Hindistan'ın ilk oyunu geliyor
El Shaddai, muhtemelen bu yıl çıkacak, ama yapımcılar yeni konsollar hakkında da konuşmayı ihmal etmemiş. Belirttiklerine göre, Yeni X360 ve Wii modelinin 2013, yeni Playstation modelinin de 2014'de gelebileceği belirtilmiş. Hatta bu ihtimaller daha erken tarihlerde de gerçekleşebilir denmiş.

Oyunun ilk videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hindistan'ın ilk oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×