Hitman 2 için NPC'leri ortadan kaldıran hile programı yapıldı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 18.11.2018 - 00:27
Hitman 2'de ilginç hileler açılabiliyor

Hitman 2 hilesi, oyuncu dışı karakterlerin silahlarını ortadan kaldırıyor, sınırsız sağlık veriyor hatta görünmez olmanızı sağıyor. Eğer bu da yetmez diyorsanız oyuncu dışı karakterleri tamamen ortadan kaldırabiliyorsunuz. IO interactive'in geliştirdiği yenilenen Hitman serisinin ikinci oyunu Hitman 2, 13 Kasım 2018'de yayınlanmıştı. Ajan 47 Hitman 2'de Shadow Client adlı lider ve onun suç örgütünün peşine düşüyor. Warner Bros tarafından yayınlanan Hitman 2'de gizlilik ve suikast unsurları ön plana çıkıyordu. Yapay zekanın çok da zorlayıcı olmadığı oyunda, zorlanan oyuncular için bir hile programı yayınlandı.

Hitman 2 için NPC'leri ortadan kaldıran hile programı yapıldı

Çevrim içi rekabetçi oyunlarda hiç de masum olmayan ve oyuncuların haklı olarak büyük tepkisine sebep olan hileler, hikaye modu olan çevrimdışı oyunlarda ise oldukça eğlenceli olabiliyor.  Hitman 2 için de oynanışı oldukça kolaylaştıracak bir hile programı yayınlandı. Bu porgram sınırsız sağlık, hayalet modu, tek atışta öldürme, sınırsız cephane, uyuyan oyuncu dışı karakterler gibi ilginç hileleri de barındırıyor. Hitman 2'nin bu tuhaf hileleri için buraya göz atabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 03:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2018 20:58
Şaşırmadım hemde hiç blizzard bu zamana kadar gelmiş geçmiş en para göz firmaydı oyuncular bunu bu zamana kadar hiç mi fark etmedi acaba herkes Ea için kötü düşünür wowda sıradan bir etkinliği bile paket olarak çıkartıp parayla satan firmadan başka ne beklenir ki. Diablo 3 faciasını saymıyorum bile
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2018 18:13
Wowdan haberin olmadığı belli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2018 09:26
Ne anlami kaldi oyunun bu insanlari anlamiyorum hilecilerden nefret ediyorum oyunun eglencesi ugrasmak gizlilik suikast bos oyuna nereye eglenicekler
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2018 11:51
O kadar para vereyim, boş sokaklarda dolaşmak için? Adaşım haklı. Tek kişilikte hileye karşı değilim, daha doğrusu oyunla uğraşırım ama bu gerçekten saçma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2018 13:41
Bu hileleri kullanacak kişi bu oyunu niye oynar anlamış değilim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman 2 için NPC'leri ortadan kaldıran hile programı yapıldı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×