Hitman 2'den yeni video: Suikast silahı olarak balık kullanmak!

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.08.2018 - 14:11
Ajan 47, balığı bile ölümcül bir silaha dönüştürebilir

Ajan 47, yine bildiğimiz gibi. Kel ve tehlikeli. 2016 yılında çıkan Hitman'in devam oyunu Hitman 2'de, suikast düzenlemek için Ajan 47'nin yine birbirinden farklı pek çok alternatifi olacak. Hitman 2'de suikast düzenlemek için kullanacağımız araç gereç, silah çeşitliliği de oldukça fazla. Hatta, bir balık bile Ajan 47'nin ellerinde, ölümcül bir silah haline geliyor. Yayınlanan yeni videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz

Hitman 2'den yeni video geldi

Kılık değiştirme uzmanı suikastçimiz ile, Hitman 2'de yine kılıktan kılığa girecek, bir, bazen aynı haritada birden fazla hedefi, etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Hitman 2'de, 2016 yılında yayınlanan Hitman'de olduğu gibi, yaptığımız fantastik suikast çeşitlerine göre, aldığımız tecrübe puanı değişecek. 2016 Hitman'de, onlarca farklı suikast seçeneğinin olması ve puanlama sistemi, oyunun tekrar oynanışını arttıran unsurlardandı. Hitman 2'de de, bu oyun mekaniği devam ettiriliyor. Hitman 2'ile dünyanın dört bir yanına seyahat edece, egzotik mekanlarda hedeflerimizin peşinden koşacağız. Hitman 2'de suç örgütü Shadow Client'ı ortadan kaldırıp, milis gücünü dağıtmaya çalışacağız. Hitman 2'de, AJan 47'nin geçmişi ile ilgili bilinmeyenleri de öğreneceğiz. Hitman 2'yi playstore'da 89 TL'ye ön siparişe açılmış durumda. Buradan playstore mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 05:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2018 23:56
ehhh bu da sıktı artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2018 23:17
Hala beton gibi npc ler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman 2'den yeni video: Suikast silahı olarak balık kullanmak!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×