1/6

Hitman 3: Contracts

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm - Dazlak kahramanımıza macerasında eşlik ettik...

Açıklama:

· Hitman, çözüm alternatifleri bol olan bir oyun. Her bölüm pek çok farklı yöntemle tamamlanabiliyor. Okuyacağınız tam çözüm’ün haricinde farklı yollarla da bölümleri geçebilirsiniz. 

· En önemli unsur kıyafet değiştirmek. Oyun boyunca pek çok insanın kıyafetini giyecek ve onların yerine geçip yapmaları gerekenleri yapacağız. Yeni bir mekana girmemiz gerekirse o mekanın insanları tarafından giyilen kıyafetleri edinmemiz gerekecek.

· Hitman’i asla Max Payne gibi önüne geleni öldürmemiz gereken bir oyun olarak düşünmeyin. Silahtan çok gizliliği ve kılık değiştirmeyi kullanacağız. En önemli silahımız fiber telimizi olacak. 

· Sınırlı sayıda olan save’lerinizi boşa harcamayın. Sadece önemli noktalarda save yapın. 

Bölüm 1: Asylum Aftermath

Görevimiz bu tımarhaneden kaçmak. Çok kolay bir bölüm, fazla zorlanmayacaksınız. Öncelikle önünüzdeki cesetten araba anahtarını alın ve kapıdan çıkın. Sürekli gezinin ortalıkta ve yeşil ışıklı kapıları bulmaya çalışın. Haritaya bakarsanız; gitmeniz gereken yolun yeşil çizgi ile gösterildiğini fark edeceksiniz. Asansöre ulaştığınızda ikinci kata çıkın ve hemen soldaki cesetten polis kıyafetini alın. Ana kapıya gidin. Dört adet polisin kapıyı koruduğunu göreceksiniz. Üzerinizde polis kıyafeti olsa da onlardan birine çarpmanız halinde saldırıyorlar. Hiçbirine çarpmamaya dikkat ederek aralarından geçin ve soldaki kapıdan girin. Dönen merdivenden çıkın. Devriye gezen polise dikkat edip holün sonundan balkona çıkın. Balkondaki merdivenden inin ve araca binip uzaklaşın.

Bölüm 2: The Meat King's Party

Öncelikle bu bölüme başlarken elinizdeki bütün silahları (kanca hariç) atın. Sonra yerdeki adamın kıyafetlerini alın ve dışarıya çıkın. Minibüsten indiğiniz anda yanındaki kırmızı düğmeye basıp kapıyı kitleyin. Binanın tam arkasına dolaşın ve korumaların olduğu kapıdan girin. Dümdüz yürüyün, üst kata çıkan merdivenleri görünce sola dönün. Burada bir başka merdiven var. Yukarı çıkın. Karşınızdaki kapıdan girin ve sağa doğru kapılardan geçin. Bir deli kasabın saldırısını bertaraf edince, görevlerimizden birini tamamlayacak ve kızı bulacağız. Yerden elini (kolunu) alın ve alt kata geri dönün.

Yandaki merdivenden yukarı çıkın ve gezinmeye başlayın. Biraz mermi ve silah edinin. Bundan sonra aşağıya geri inin. Bu merdivene çıktığınız yerin tam yanında ufak bir koridor ve kapılar var. Ardı ardına kapılardan geçmeye başlayın. Sonunda bir sürü tipin koşturup dans ettiği bir mekana geleceksiniz. Burada ilerleyip sağa doğru gidin. Bir başka merdivene geleceksiniz. Yukarı çıkın ve camdan asıl şişmanı görün. İçeri girin ve bölümün gerekli cenazesini kaldırın.

Sonra haritanıza bakıp son adamı bulun. Tabi ki derdiiz onun da helvasını yemek. Biraz koşturmaca olacak peşinizdeki adamlarla ama gene de kolayca yakalayabilirsiniz adamı. Onu da öldürdükten sonra dışarı çıkın ve kamyona binip kaçın.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×