Banner Resmi

Hitman 3 için PS VR oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.01.2021 - 11:17
Ajan 47 ile suikastlerimize devam edeceğimiz Hitman 3 için Playstation VR dinamiklerini gösteren bir oynanış videosu yayınlandı.

İlk olarak Playstation 5 etkinliğinde duyurulan Hitman 3'ün Playstation VR desteğine sahip olacağı da açıklanmıştı. İşte Ajan 47 ile dünyanın farklı bölgelerinde suikast zincirine devam edeceğimiz oyun için Playstation VR dinamiklerini gösteren bir oynanış videosu yayınlandı. Bu vdeoda hem silah kullanımı hem de gizlilik öğelerine yer verildiğini görüyoruz.

Hitman 3, PS VR desteği ile birlikte geliyor

Hitman 3'ü normal bir şekilde oynayabileceğiniz gibi tamamen Playstation VR desteğiyle de oynayabileceksiniz. Hatta World of Assassination görevlerine de PS VR desteinin ekleneceği açıklandı. Altı farklı lokasyonda hedefe gitmek için oyuncuyu tamamen serbest bırakacak olan oyun aslında serinin diğer oyunlarının izinden gitmiş olacak. Yani hedeflerinizi ortadan kaldırmak için geniş haritalarda farklı aksiyonlar içerisine girebileceksiniz.

20 Ocak'ta PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan oyunda yeni nesil güncelleme şansı da olacak. Yani oyunu PS4 ya da Xbox One platformlarında alırsanız daha sonrasında PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ücretsiz olarak yükseltme yapabileceksiniz. Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Videoda yaş kısıtlaması olduğu için direkt olarak Youtube üzerinden izlemeniz gerekiyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 05:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 23:17
Izledigim kadariyla cok dirsek temasiyla oynamis filmleri kadar olmasa gerek
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2021 09:47
Olay budur vr baska bir dünya oynamiyorsun yaşıyorsun ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2021 05:12
PS VR'ın kalitesi gerçekten çok düşük. Yani Ps3'te oynuyormuş gibi. Tabi ps4 cihazları çok zayıf bundan ötürü. Belki PS5 için daha yüksek çözünürlüklü PS VR2 falan çıkarsa ki öyle bir söylenti var, o zaman gerçekten güzel olmaya başlayabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman 3 için PS VR oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×