Hitman Absolution dünya ile aynı anda Playstore'da!

Hitman Absolution dünya ile aynı anda Playstore'da!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 21.11.2012 - 10:11
Ajan 47 geri döndü!
Ajan 47 geri döndü! Hitman Absolution dünya ile aynı anda Playstore’da!
 
Dünyanın en ölümcül suikastçisi Ajan 47, en yeni macerasıyla geri dönüyor. Birçok farklı gizlenme tekniğini, suikastçi içgüdülerini ve müthiş güce sahip ateşli silahları kullanacağınız bu müthiş macera sizleri bekliyor.
 
Oyun severler bu muhteşem oyuna aylık 7TL’den başlayan taksitlerle Playstore’dan ulaşabiliyorlar 
 
Oyun Hakkında:
Hitman: Absolution, orijinal suikastçinin şimdiye kadarki en kişisel kontratını almasını işliyor. Ajansı tarafından ihanete uğramış ve polis tarafından aranan bir haldeyken, Ajan 47 kendisini, kirli ve ahlaksız bir dünyanın içinde kurtuluşu ararken bulur.

Hitman Absolution dünya ile aynı anda Playstore'da!
Dünyayı Ajan 47’nin gözlerinden görün. Düşmanınızın muhtemel devriye rotasını sezin. Kaçış yolları, silahlar ve kullanılabilecek kısayollar için çevreyi gözlemleyin. Düşmanlarınızın arasına karışmak veya başka birinin kimliğini alarak düşmanlarınızın tam ortasındayken bile gerçek kimliğinizi gizlemek için içgüdülerinizi kullanın. Veya daha agresif olun ve oyuncuya, ölümle yaşam arasında çizgi üzerinde birçok düşmanı aynı anda indirme imkanı sunan yepyeni “Point Shooting” özelliğini kullanın.

Özellikler:
• Glacier 2 teknolojisiyle Hitman: Absolution; sinematik bir hikaye, fark yaratan sanatsal kurgu ve orijinal oyun ve ses dizaynı sayesinde sıfırdan yaratıldı.

• Seçim Özgürlüğü: Göreviniz sırasında ister kurbanınızı gizlice avlayın, ister doğrudan saldırın. Yüksek derecede evrimleşmiş oynanış mekanikleri ve devrim yaratan yapay zeka sistemi sayesinde, Ajan 47 olarak seçim size ait.

• Yaşayan, nefes alan bir oyun dünyasını deneyimleyin:  Hitman: Absolution dünyasındaki her an eşsiz. Benzersiz karakterler, zengin diyaloglar ve Hollywood kalitesinde performanslar, eşi benzeri olmayan bir oynanış deneyimi sunmak için birleşiyor.

• Gizli Kimlikler: Ajan 47 olarak, karşılaştığınız herkesin kimliğine bürünmek sizin elinizde. Kurbanınızı etkisiz hale getirin, onun kıyafetlerini çalın ve düşmanlarınızın arasına karışıp onları aldatmak için içgüdülerinizi kullanın.

- Basın bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 12:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×