Hitman: Absolution (PS3) sadece 23 TL'ye satıldı!

Hitman: Absolution (PS3) sadece 23 TL'ye satıldı!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.11.2012 - 12:29
Nasıl mı? Habersizce...
Yılın son zamanlarına girdiğimizde oyun dünyası indirimleri tüm hızıyla devam ederken Hırvatistan Playstation Store da kendi kafasına göre bir Kara Cuma kampanyası hazırlamış.

Lakin işin ilginç yanı Hırvatistan PSN elemanlarının bu indirimden haberdar olmaması. Kısacası "yanlışlıkla" yapılmış bir indirim. Lakin bu yanlışlık pek çok kişinin işine gelmiş.

Hitman: Absolution (PS3) sadece 23 TL'ye satıldı!
Örneğin yeni çıkan Hitman: Absolution ve Sleeping Dogs oyunu Amerika'daki Playstation Store'da 80 dolara satılırken Hırvatistan'da 80 Kron'a satılmış yani yaklaşık 13 dolar, ya da kendi dilimizde 23 TL.

Üstelik işin tek yönü bu değil. Her iki oyunu da bu kadar ucuza bulan insanlar yeni yeni hesaplar açarak bu oyunları bu fiyata alabildikleri kadar alıp daha sonrasında PSN kara borsasında satmışlar.

Sony'nin Hırvatistan ofisi duruma biraz geç de olsa müdahale etmiş ve insanların bu kadar çok oyun almasını engellemiş. Lakin o saate kadar da olan olmuş.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 11:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×