Hitman: Absolution'a ilk video!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 10.05.2011 - 20:51
Hazır ol 47
Son olarak Hitman: Blood Money adıyla 2006 yılında piyasaya sürülen ve oldukça fazla seveni olan Hitman serisinin son halkası Hitman: Absolution için ilk video yayımlandı. Hatırlarsanız geçen hafta "Hitman 5 önümüzdeki hafta duyurulacak mı?" haberini sizlere ulaştırmıştık.

Bu 27 saniyelik teaser'da kısa görüntüler haricinde pek birşey yok ancak serinin yeni oyununu dört gözle bekleyen oyuncuları heyecanlandırmaya yetecektir. Ayrıca haber için sevgili üyemiz exhilaratingmetal'a da teşekkür ediyoruz.

Yorumlar 51
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman: Absolution'a ilk video!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×