Hitman dizisi geliyor

Hitman dizisi geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 14.11.2017 - 12:22
Ajan 47 bu sefer televizyonlarda

Hitman oyunlarının dizisi, ünlü internet yayıncısı Hulu tarafından geliyor. John Wick filmlerinin yazarı Derek Kolstad ile birlikte Hitman dizisi üzerinde çalıştığını açıklayan Hulu yetkilileri, dizinin IO Interactive oyunlarını temel alacağını söyledi. Dizinin pilot senaryosunu yazacağını söyleyen Kolstad ile birlikte Adrian Askarieh ve Chuck Gordon gibi isimler de prodüktör olarak görev alacak. Hulu sözcüleri, Hitman dizisinin şu anda gündemde olan diziler arasında en çok izlenen diziler sıralamasına girmesini bekliyor. Şahsen Ajan 47'nin temel alındığı bir Hitman dizisini görmeyi çok isterim. Tema itibari ile diziye oldukça yatkın olan Hitman senaryoları, bakalım televizyona nasıl uyarlanacak?

Hitman bu sefer Hulu'nun ellerinde dizi oluyor

Diğer bir yandan yeni Hitman oyunu hakkında konuşan IO Interactive'in CEO'su Hakan Abrak, "Bir sonraki Hitman oyunumuz ile ilgili bir haberim var. Bilmenizi isterim ki oyun gayet iyi bir şekilde gelişiyor ve bir sürü yeni içerik ve seri için ilk olacak fikirlerimiz var. Şimdilik bunlar hakkında bilgi veremeyiz. Biraz daha beklemeniz gerekiyor. 2018 içerisinde açıklayacağız." açıklamasını yapmıştı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 22:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 22:31
guzel haber cıksın izlerim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 19:12
bırakın mezarında rahatça uyusun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 16:09
İşte buna güzel haber derim!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×