Hitman - Game of the Year Edition duyuruldu

Hitman - Game of the Year Edition duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.10.2017 - 11:54
Bir sürü yeni içerik.

IO Interactive geçtiğimiz ay bize 24 Ekim tarihini bir köşeye kaydetmemizi söylemişti. Dün, yani 24 Ekim'de IO yaptığı açıklamada Hitman - Game of the Year Edition'ı duyurdu. Yalnızca bu açıklama ile yetinmeyen IO, Season One'a ek olarak Patient Zero isimli bir hikaye modu geleceğini belirtti. Hitman'in yeni Game of the Year Edition'ı 7 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC'de çıkacak.

IO'nun açıklamasına göre yeni eklenecek olan Patient Zero hikayesinde dört adet görev bulunacak ve oyunda var olan haritarın değiştirilmiş hallerini, yeni diyaloglar ve ses dosyaları içerecek. " Sıradan bir görevden sonra, ortaya büyük ve global bir sorun çıkar. Agent 47, bu krizi çözmek ve virüsün dünyaya yayılmasını engellemek için zamanla yarışmak zorundadır."

Hitman - Game of the Year Edition duyuruldu

Oyuna aynı zamanda "yeni Escalatioin Contracts, yeni silahlar, yeni kostümler, yeni challengelar, eski içeriklere yenilikler ve yeni ışıklandırma geliştirmeleri" eklenecek. Hitman'in büyük bir başarı yakalamasını sağlayan IO interactive, hali hazırda çok başarılı olan bir oyunun üzerine sürekli yeni içerik getirmekte. Bize de oynamak düşer.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 04:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×