Hitman: Sniper Assassin Kore kurulu tarafından derecelendirildi

Hitman: Sniper Assassin Kore kurulu tarafından derecelendirildi

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 29.04.2018 - 02:22
Hitman sevenler için güzel bir haberimiz var.

Kore ve Avustralya derecelendirme kurulları tarafından, Hitman: Sniper Assassin adlı yeni bir Hitman oyunu değerlendirildi. Yeni oyun ile ilgili fazla bilgi sahibi olamasak da, yapılan değerlendirme geliştirici IO Interactive tarafından günümüz platformları için bir Hitman oyunu yapıldığı bilgisini doğruluyor.

Yeni bir Hitman oyunu mu geliyor?

Geliştirici IO Interactive CEO’su Hakan Abrak, 2017 yılında ekibin yeni bir Hitman oyunu üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Yapım aşamasında olan yeni Hitman oyununun,  heyecan verici yeni özellikleri ve aynı zamanda çeşitli ayrıcalıkları içerdiği söylendi. Ayrıca oyunun bu yıl resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bildiğiniz gibi konsollara ve PC’ye en son gelen Hitman oyunu 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Hitman serisinin altıncı oyunu olma özelliğini taşıyan oyunda, Ajan 47 ‘nin maceraları bölümler halinde oyunculara sunulmuştu. 

Hitman: Sniper Assassin adlı oyunun, geliştiricinin üzerinde çalıştığı yeni Hitman oyunu olup olmadığı ve aynı zamanda mobil cihazlara çıkan Hitman: Sniper oyununun devamı olup olmadığını henüz bilemiyoruz. Bakalım önümüzdeki dönemde Ajan 47 ile ilgili ne tür gelişmeler olacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
ouz1905
ouz1905 30.04.2018 06:55
umarım yine bölüm bölüm olmaz. hitman in efsane ilk 3 oyunu gibi güzel senaryoya sahip günümüz gerçekçiliğinede yakışır bir hitman olur.türkçe altyazı desteği ile güzel bir hitman oyunu bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2018 11:13
Bölüm bölüm olmasında birde bir önceki oyun gibi Türkçe olsun yeter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×