Hitman yapımcısı, eleman çıkarımlarını doğruladı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:34
İşler yolunda gitmiyor gibi
Hitman ve Kane and Lynch serilerinin yapımcısı IO Interactive, sayısını belirtmedi, ama stüdyoda eleman çıkarımlarının olduğunu doğruladı. Hatırlarsanız bir önceki haberimizde, 35 kadar elemanın işine son verileceğini ve bununla beraber geliştirilen yeni bir projenin de iptal edildiğini belirtmiştik. İşten çıkarmalar doğrulanmış oldu. İptal edilen projenin ise, X360'a özel bir çalışma olduğu düşünülüyor.

Hitman yapımcısı, eleman çıkarımlarını doğruladı
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hitman yapımcısı, eleman çıkarımlarını doğruladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×