Hitman'in bir sonraki oyunu Square Enix'in ellerinde!

Hitman'in bir sonraki oyunu Square Enix'in ellerinde!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 23.11.2012 - 00:21
IO Interactive sınırları zorlayacak gibi...
Hitman serisinin yaratıcısı IO Interactive, son oyunu Hitman: Absolution'dan sonra şimdi de farklı bir şeyler yapmayı planlıyor gibi. Bir sonraki oyunu için farklı bir yol izleyeceklerini açıklayan yapımcılar, bu sefer Square Enix ile beraber çalışacak. Oyun sektörünün üzerinde dönüp duran büyük soru işareti ise; bu iki firmanın ne açıdan, "nasıl" anlaşacağı oldu.

Hitman'in bir sonraki oyunu Square Enix'in ellerinde!
Oyunun yapımcı direktörü Tore Blystad, Official Playstation Magazine (Resmi Playstation Dergisi) ile yaptığı konuşmada, "Bu Treyarch'ın Infinity Ward ile çalışması gibi bir şey." yorumunu yapıp, konuşmasına şu şekilde devam etti:

"Geliştirilmiş olan bir IP'niz mevcut. Farklı şeylerin dikkat çekmesi gibi, iki tarafta birbirini besleyecek. Benim düşüncem şu ki; bu 2 büyük firma ile tek bir oyun yapmak bile çok uzun sürecek. Yapabilirseniz, paralel olarak en azından az biraz çalışın ve birbirinize yardım edin."

Hitman serisine gelebilecek olan belki de bir oyuncu tabiriyle en "Hardcore" oyun şu an yapım aşamasına girmek için hazır. Bu iki büyük firmanın yapabileceği oyunu, özellikle de bu kadar köklü bir seri üzerinden, düşünmek biraz zor gibi görünüyor.

Detayların kısa zaman içerisinde yayımlanacağı sanmasak da, sıcağı sıcağına takip edeceğiz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 22:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×