Hitman'in geliştiricisi IO Interactive, yeni bir stüdyo açıyor

Hitman'in geliştiricisi IO Interactive, yeni bir stüdyo açıyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.01.2019 - 13:20
IO Interactive'den yeni yatırımlar

Hitman serisini geliştiren IO Interactive yeni bir yatırım yapıyor. Büyüme kararı alan geliştirici şirket, İsveç'in Malmö kentinde yeni bir stüdyo açıyor. Ana stüdyosu Kopenhag'da bulunan IO Interactive İsveç'te kurulacak yeni stüdyo ile, geliştirici ekibi genişletiyor. IO Interactive'in CEO'su Hakan Abrak, yeni stüdyonun, ana geliştirici ekibe destek vereceğini, Hitman markasını daha güçlü hale getirmek için çalışacağını ifade etti.

IO Interactive İsveç'te yeni stüdyo açıyor

Hitman serisini geliştiren IO Interactive İsveç'te yeni bir stüdyo açıyor. IO Interactive'ın CEO'su Hakan Abrak, "Bu yeni stüdyo ile beraber, yepyeni ve heyecan verici yeni evrenler, yeni markalar yaratmak için gücümüzü arttırdık." şeklinde bir açıklama yaptı. Burada bahsedilen yeni markların ne olduğu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Hitman serisi ile anılan IO Interactive görünen o ki yeni maceralara yelken açacak. Hitman Absolution oldukça beğenilen bir oyun olmuş, Daha sonra seriyi sıfırlayan IO Interactive, 2016 yılında Hitman ve geçtiğimiz Kasım ayında da Hitman 2'yi piyasaya sürmüştü. IO Interactive'in yeni projeleri merak konusu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2019 08:55
Cok tesekkur ederim yardimci oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2019 22:15
çiğ köfte dükkanı mı la bu her önüne gelen bayilik açar gibi stüdyo açıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×