Hızlı ve Öfkeli'nin yeni bir oyunu daha geliyor

Hızlı ve Öfkeli'nin yeni bir oyunu daha geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 28.09.2017 - 11:29
Slightly Mad Studios'un CEO'su müjdeyi verdi.

İlk olarak Need for Speed: Shift ile adlarını duyuran Slightly Mad Studios, daha sonrasında Project Cars 1 ve 2 ile simülasyon araba yarışı seven oyuncuların sevgisini kazanmayı başarmıştı. Firmanın CEO koltuğunda oturan isim Ian Bell, tam olarak açıklamadı ama verdiği bilgilerden sonra firmanın yeni bir Hızlı ve Öfkeli oyunu üzerinde çalıştığını belirtti. Sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında, Need for Speed serisine yapılan yeni oyundan bahseden Bell, ünlü bir Hollywood aksiyon filmini kopyaladıklarını ve o Hollywood firması ile kendilerinin 6 yıllık bir sözleşmesi olduğunu belirtti. Yeni Need for Speed oyununun fragmanlarını açıp baktığınızda gerçekten de Hızlı ve Öfkeli filminin temasını kopyaladığını görebilirsiniz. Yani böylelikle Slightly Mad Studios'un yeni bir Hızlı ve Öfkeli oyunu üzerinde çalıştığı ortaya çıkmış bulunuyor.

Yeni Hızlı ve Öfkeli oyunu sizce nasıl olacak?

Yeni oyun hakkında ilerleyen haftalarda konuşacaklarını söyleyen Bell, bakalım oyuncuların karşısına nasıl bir yapım ile çıkacak. Açıkçası aksiyon dolu bir Hızlı ve Öfkeli oyunu, kesinlikle filmi seven oyuncuların hoşuna gidecektir. Geride bıraktığımız yıllarda sevilen film serisi için oyunlar yapılmıştı ancak oyunların kalitesi maalesef oyuncuları pek cezbetmemişti.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 16:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 13:49
Eskisi de mi var dı? :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×