HL2: Episode One'nın çelişkileri

HL2: Episode One'nın çelişkileri

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
HL2: Episode One'nın çelişkileri
Uzun zamandır yapım aşamasında olan Episode One'nın çıkış tarihi son zamanlar kafa karıştırmaya başladı. Game Informer'ın GDC 2006 konferansında Valve firmasının yetkilileri ile yaptığı röportajda, Episode One'nın tarihini Valve yetkilileri 31 Mayıs olarak cevapladılar. İşin diğer bir ilginç yanı ise www.pro-g.co.uk yer alan haber oluşturuyor. Verilen bilgilere göre bir EA temsilcisi 31 Mayıs tarihinin görünüşte olduğunu, oyunun 30 Haziran'da piyasaya çıkacağını söylemiş. Bir çok sitede ise yapımın 24 Nisan'da çıkacağı belirtiliyor. EA temsilcisinin açıklamaları, EA ile Valve'nin ne tür bir ilişkisi olduğu sorusunu gündeme getiriyor. Oyunun dağıtımının Valve tarafından yapılacağı ve Steam üzerinden yayınlanacağı biliniyordu. Bir çok sitede ve yerde dağıtımcı olarak Valve firması gözüküyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 04:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×