HL2: Episode Three, E3 2010'da olmayacak!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Bir süredir etrafta gezinen sö
Bir süredir etrafta gezinen söylentiler ve resimler, Episode Three'nin nihayet E3 2010'da gösterilebileceğinin birer sinyali olarak kabul ediliyordu. Nitekim Valve'ın Portal 2 gösterimini iptal etmesi ve onun yerine sürpriz bir isime yer verecek olması da bu ihtimali güçlendiriyordu, ancak hepsi bu kadar.

Valve'ın patronu Gabe Newell, E3 2010'da Episode Three'nin duyurulmayacağını söyledi ve yayımlanan resimlerin de fake olduğunu doğruladı.

Bu sürpriz farklı bir oyun olacak, ama ismi bilinmiyor. Episode Three ihtimali ortadan kalktığına göre, şimdi akıllarda Half-Life 3 var. Heyecanlı bekleyişimiz sürüyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
HL2: Episode Three, E3 2010'da olmayacak!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×